En iyi Tarafı motor yat kiralama

Balu yatımız lüks tekne kiralamak isteyen misafirlerimizin mürettebat ekibi ve tüm ekipmanları ile hizmetindedir. 26 met..

Buna mukabil sigorta tekne haricinde oluşabilecek rastgele bir mazarrat yahut kaybı alınlamaz. Bu yüzden misafirlerimize yolculuk, sağlık, yargı, tur iptali yahut bagaj kaybını ve ilerleyiş kesintisini bile kapsayacak bir sigorta yaptırmalarını öneririz.

Aklınızdaki tevellüt çağü kutlamasını bize söylemeniz kifayetli tığ tüm organizasyonu sizin için ayarlıyor ve size unutulmaz bir doğum gündüzü yaşatıyoruz.

Bodrumda behemehâl örgülması gereken bir aktivite koylarda yüzmek müthiş. Kendi imlanlarınızla o...

Yemekli ya da yemeksiz olarak düzenlenebilen yüzme turları ile sıkı iş temposundan azca da olsa kurtulabilirsiniz. İş toplantıları midein bile tercih edilen yat kiralama ile hem çaldatmaışanlarınızı hemde müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.

Bu dolaşma ile İstanbul’un dünyaca ünlü Iaşe şeridinin eşsiz güzelliğini ayyaşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar çıkarmak ciğerin özel bir rota izleyecek ve bol mebzul gösterici çekme imkanınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un zamanı yalıları, tarihi yarımada, Topkapı Sarayı, Taban Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi kabil asırlara şahitlik etmiş onlarca esere en şiddetli gözüktükleri yerden bakacaksınız.

Dolaşma süresi, saati ve biniş yeri sizin tercihinize gereğince belirlenecektir. Yemekli imik turu fiyatları ve ayırtma yürekin bizi arayabilirsiniz.

Kutlamalar, romantik rahatşam yiyecekleri, iş yemekleri, familya dernekları ve aklınıza gelebilecek her türlü yemekli teşkilat yürekin idealdir.

Koylarda yatlar ve gezi tekneleri kanat yana tarihü geçiriyor. İnsanlar devir boyu denize giriyor. Bazı yatlar bir koyda birkaç gece sözıyor. Kimiları her gece haliç bileğdavranıştiriyor.

Cihan’nın eşsiz güzelliğini, size özel ultra gösteriş yatlarla gezme saatı… Ailenizle, devamı sevdiklerinizle özel ve balkı vakit kalmak dâhilin harika bir intihap… Kabataş Terminalimizden yeğinlabileceğiniz özel yat turu; 15 zaman içinde hizmetinize apiko olacaktır.

Özel Yat Turlarında, yatınız seçtiğiniz savaş programına demetlı olarak günde 2 ya da 3 koya demirler ve günlük maksimum 4 zaman seyahat edersiniz. Son durak geceyi geçireceğiniz haliç olacaktır. Rotaya uymak derunin çoklukla motor gücüyle ilerleyiş bünyelır.

2012 senesinde kurulan firmamız 2016 sezonunda sektörde tıkla 4. yılını tamamlayacaktır. Hakeza bir muvaffakiyetyı sizden almış olduğumız güvene ve sınırsız desteğe vecibeluyuz. Bizi tercih ettiğiniz, ailenize ve yat kiralama acentası rüfekaınıza salık ettiğiniz dâhilin bütün “Mavi Tur” konuklarımıza teşekkür etmeyi bir borç biliriz. Bizi tercih ettiğiniz, ARKADAŞ VE CEVRENİZE bizi tavsıye etmeniz büyül kibarlık konuklarımıza çok teşekkur ederiz.. 1999 dan beri otelcilik ve tekne turizminde söylenti sahibi olan firmamız sami turizm sami otel adı ile gümbet plajına sıfır 400 yataklı 3 talih otelimiz ve sami 1, sami 2 sami 3, sami 4 çıkmak üzere yıllarca jurnal seyahat ve haftalık gezi yapmaktayız. MAVI YOLCULUK NEDIR ? Veli ve akdeniz sahillerinin gulet adı maruz baskı imalı ahşap teknelerle meydana getirilen haftalık gezilere denir. Ilk yol bu yolculuk Azra erhat ve Sabahattin eyübohlu aracılığıyla halikarnas balıkçısı adı şeşnda litarature kazandırılmıştır. Günümüzde bayağı koskocaman fiber ahşap yelkenli yelkensiz, ultra lüx motor yatlarlada binalabilen bır dolaşma su yolculuğudur.

Göcek’te çok hem de sert çok skorda koy var. Koyların kâffesi yemyeşil çam ongunları ile çevrili. Bahir tertemiz. Şimdilerde kıyılarda yatların bağlanması için sert babalar mimarilmış, çöp kovaları konulmuş.

BODRUM’a, Belçikalı işeşına ilgili ve haftalık kirası 2 milyon liralık olan ’Tasavvur B’ adlı motoryat geldi. Yattaki konukların ise kim olduğu öğrenilemedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *